Dlaczego warto zainwestować w używany sprzęt medyczny?

Używany sprzęt medyczny to taki sprzęt, który nie różni się funkcjonalnością czy działaniem, ale wyróżnia się dużo korzystniejszą i przystępną ceną, niż sprzęt nowy. Czy warto zainteresować się jego zakupem? Jakie korzyści będą się z tym wiązać? Na najważniejsze pytania w tej kwestii, odpowiadamy w poniższym wpisie.

Używany, ale sprawny

Wątpliwości zakupu używanego sprzętu medycznego często wiążą się z tym, że nie mamy pewności, że używany jest równoznaczny ze sprawnym. Jeśli jednak korzystamy z szerokiej oferty cenionego dystrybutora sprzętu, który z powodzeniem istnieje już od 10 lat na rynku branżowym, nie popełnimy błędu. W ofercie VIKI-MED znaleźć można wyłącznie najwyższej jakości produkty potwierdzone wszystkimi niezbędnymi gwarancjami i certyfikatami. Do tego w ofercie dystrybutora dostępna są również profesjonalne usługi serwisowe, które mają na celu zwiększenie pewności, że inwestujemy w zakup naprawdę sprawdzonego sprzętu, wolnego od wad technicznych.

Sprzęt światowych marek

Niewątpliwą zaletą używanego sprzętu medycznego jest jego bardzo atrakcyjna cena. To jednak nie wszystko. Wybierając ofertę dostępną u dobrego dystrybutora sprzętu medycznego mamy również pewność, że możemy kupić sprzęt wyłącznie światowej klasy. O jakich markach można mówić? Przede wszystkim o takich znanych producentach jak firmy: BROADSOUND CORPORATION, WISONIC, VINNO czy OSTEOSYS. Najlepszej jakości sprzęt, sprawdzony, przetestowany i ceniony na całym świecie – to właśnie najważniejsze wyróżniki sprzętu światowych marek przedstawionych powyżej. Znawcy branży medycznej z pewnością przyznają rację, że sprzęt tak znanych i cenionych marek producentów na świecie to jakość, którą po prostu warto wybrać.

Dopasowany sposób finansowania

Używany sprzęt medyczny jest dużo tańszy niż sprzęt nowy. Nie jest jednak tajemnicą, że można starać się o dogodne finansowanie jego zakupu. Do wyboru inwestorów pozostają takie firmy finansowania jak pożyczka czy leasing operacyjny lub finansowy. Warto zastanowić się nad wyborem jednej z tych trzech opcji.