Jakie są korzyści zabiegu Hialurofrax?

Hialurofrax w Łodzi to popularny zabieg z wykorzystaniem lasera Hialurofrax III. Jego istotą pozostaje maksymalne nawilżenie skóry, a sam zabieg dedykowany jest wszystkim osobom, niezależnie od wieku i stanu skóry. Warto poznać najważniejsze korzyści z zastosowania tego zabiegu. Piszemy o nich poniżej.

Jak działa laser Hialurofrax?

Profesjonalnie wykonany zabieg Hialurofrax w Łodzi polega na wykorzystaniu właściwości zimnego lasera diodowego. Korzystając z jego funkcjonalności, z powodzeniem można zupełnie bezinwazyjnie zaaplikować kwas hialuronowy w głąb skóry. Jakie korzyści dla skóry ma tego rodzaju zabieg pielęgnacyjny? Sprawdziliśmy to.

Hialurofrax i jego korzyści dla skóry

Znaczna poprawa poziomu nawilżenia i przywrócenie skórze jedwabistej gładkości. To właśnie główne korzyści biostymulującego działania lasera Hialurofrax. Profesjonalnie wykonany zabieg skutecznie pobudza komórki skóry do szybkiej regeneracji. Dzięki zastosowaniu mocy lasera i kwasu hialuronowego zdecydowanie wzrasta produkcja naturalnego kolagenu. Jaką skórą można się cieszyć tuż po wykonaniu zabiegu? Z pewnością będzie to skóra w pełni rozświetlona i maksymalnie nawilżona.

Komu polecany jest zabieg Hialurofrax?

Posiadając odwodnioną, suchą, ziemistą i pozbawioną jędrności skórę, warto odpowiednio o nią zadbać. Właśnie dzięki zabiegowi Hialurofrax w Łodzi, wykonanemu w dobrym salonie SPA w samym centrum miasta, realna staje się poprawa poziomu jej gładkości, nawilżenia i ukojenia. W efekcie zdecydowanie lepiej na tak zregenerowanej skórze utrzymuje się makijaż, a pierwsze zmarszczki, widoczne jeszcze przed wykonaniem zabiegu, ulegają zdecydowanemu spłyceniu.

Przeciwwskazania do zabiegu

Jak w przypadku każdego rodzaju zabiegu, także i w przypadku zabiegów laserowych, nie zaleca się ich stosowania u kobiet w ciąży, karmiących piersią czy osób z chorobami skóry takimi jak łuszczyca, czy bielactwo. Przeciwwskazaniem do zastosowania Hialurofraxu pozostają także istniejące zakażenia grzybicze i wirusowe, arytmia serca czy niekontrolowana cukrzyca.