Zalety zabiegów z żelazkiem antycellulitowym

Żelazko antycellulitowe stworzone zostało z myślą o tym, by skutecznie modelować sylwetkę, redukować istniejący na skórze cellulit oraz wspomagać drenaż limfatyczny. Zabiegi z wykorzystaniem tego typu żelazka mają wiele korzyści – warto jednak wiedzieć o samym żelazku nieco więcej.

3 metody działania

Ogromne efekty żelazka antycellulitowego można obserwować dzięki skutecznemu połączeniu trzech doskonale sprawdzonych w kosmetologii metod. Mowa o lipodermologii, elektrostymulacji TENS oraz chromo terapii LED. Główną istotą zabiegu pozostaje to, że ciało osób korzystających z funkcjonalności zabiegu jest masowane za pomocą specjalnej głowicy i z wykorzystaniem równie specjalistycznych technik. Dzięki temu można mówić o bardzo skutecznych i szybko widocznych efektach, o których marzy dziś każdy klient dobrego salonu kosmetologicznego.

Żelazko antycellulitowe – dla kogo?

Jak w każdego rodzaju zabiegach, także i w tym, istnieją szczególne wskazania do jego wykonania. Z pewnością więc z licznych zalet żelazka antycellulitowego skorzystać powinny osoby z lokalną otyłością, ale i te ze sporą nadwagą, kobiety tuż po ciąży, zmagające się z nadmiarem skóry, jak i osoby borykające się z cellulitem czy skórą pozbawioną jędrności. Efekty profesjonalnie zastosowanego żelazka antycellulitowego mogą być ogromne – jednak o tym warto się przekonać już na własnej skórze.

Co może poprawić żelazko antycellulitowe?

Choć w samej nazwie urządzenia mowa o tym, że skutecznie przeciwdziała rozprzestrzenianiu się i powstaniu cellulitu, zastosowanie żelazka antycellulitowego wiązać się będzie też z szeregiem innych efektów. Najważniejsze z nich to nie tylko skuteczne modelowanie sylwetki, ale również zmniejszenie widoczności różnorodnych obrzęków, ujędrnienie skóry, ale i oczyszczenie organizmu oraz dotlenienie tkanek. Dużym atutem zabiegu będzie też ujędrnienie biustu, który mógł stracić na swojej atrakcyjności przez długi okres karmienia piersią lub utrata jędrności jest spowodowana postępującym wiekiem kobiety.